Δεν είναι εκπληκτικό το πώς αλλάξει το χρώμα προτιμήσεις ανάλογα με την εποχή; Όταν έρθει ο χειμώνας όλα τα blogs αρχίζουν να δημοσιεύουν φωτογραφίες σε γκρι, και καφέ χρώμα, η σκοτεινή διάθεση είναι η πιο αγαπημένη με τις ζεστές υφές. Και αυτή τη στιγμή, που τα πρώτα σημάδια της Άνοιξης είναι γύρω μας – τα μάτια μας θέλουν χρώματα. Τα αγαπημένα μου χρώματα για την άνοιξη είναι παστέλ και μου αρέσει το έργο που της στυλίστριας Cleo Scheulderman και του φωτογράφου Jeroen van der Spek που έκαναν για το VTwonen.
Τι λέτε σας αρέσει αυτό το είδος της άνοιξης λουσμένο σε παστέλ χρώματα;
[…] κάνουν την κουζίνα χαρούμενη. Μπορείτε να πάτε και σε παστέλ, επίσης, θα φέρουν μια γλυκιά vintage επαφή στην κουζίνα […]